Zapisy na listę rezerwową.

UWAGA. Prosimy o wpłaty najpóźniej do dnia 13.08.22.

Brak wpłaty będzie jednoznaczny z wykreśleniem z listy

Koło Nr 1 SPÓŁKI organizuje wyjazd w TATRY W JEDEN DZIEŃ 20 sierpnia 2022

okolica : SZCZYRBSKIE JEZIORO

Wyjazd z Tarnowa z ul. Pułaskiego koło BP o godz. 5.00 i o 5.10 z Mościc do Szczyrbskiego Plesa.

Ok. godz. 9.30 indywidualne wyjście w góry.

Odjazd z parkingu ok. godz. 19.00 (dokładna godzina odjazdu podana zostanie na miejscu!)

Przyjazd do Tarnowa ok. godz. 23.59 (J)

Patrz: więcej

INDYWIDUALNE WYJŚCIE W GÓRY!!!

Propozycje tras!

1. Szczyrbskie Jezioro – (czerw.) Mięguszowiecka Dolina – Popradzki Staw – (nieb.) Mięguszowiecka Dolina – (czerw.) Chata pod Rysami – Rysy – powrót tą samą drogą.                   Około 10 godz.

2. Szczyrbskie Jezioro – (czerw.) Mięguszowiecka Dolina – Popradzki Staw – (żółty) Symboliczny cmentarz pod Osterwą – (ziel. do czerw.) (czerw.) Mięguszowiecka Dolina – Szczyrbskie Jezioro                     Około 4 godz.

3. Szczyrbskie Jezioro – (czerw.) Mięguszowiecka Dolina – Popradzki Staw – (nieb.) Mięguszowiecka Dolina – Wyżnia Koprowa Przełęcz - (czerw.) Koprowy Szczyt. Powrót tą samą drogą.       około 8 godz.

4. Szczyrbskie Jezioro – (żółty) Młynicka Dolina    - Bystra Przełęcz – Furkotna Dolina – (czerw.) Szczyrbskie Jezioro                                                    Około 8 godz.

5. Szczyrbskie Jezioro – (czerw. do żółtego) (żółty) Furkota Dolina – (nieb.) Chata pod Soliskiem – (czerw.) Skrajne (Precne) Solisko - Chata pod Soliskiem – (nieb.) Szczyrbskie Jezioro                        Około 6 godz.

6. Szczyrbskie Jezioro – (czerw.) Ważecka Dolina – (nieb.) Krywań. Powrót tą samą drogą.                                                                                                Około 9 godz.

Kolejka krzesełkowa Szczyrbskie Pleso – Solisko (830-1745)

Dorośli          Emeryci (od 50 lat),          Dzieci (6-12 lat)

Juniorzy (12-18 lat)

Do góry                                15 EUR                      12 EUR                                 11 EUR