j

Opactwo w Jędrzejowie

Koło Nr 10 Administracja organizuje w dniu 27 sierpnia 2022 r. wycieczkę do Jędrzejowa i Młodzawy Małej.

Muzeum zegarów

W programie wycieczki przewidziane jest zwiedzanie Muzeum Przypkowskich (Muzeum Zegarów i Ogród Czasu) i
Archiopactwa w Jędrzejowie oraz prywatnego Ogrodu Botanicznego „Ogród na Rozstajach" w Młodzawie Małej.

Ogród na Rozstajach

Koszt wyjazdu obejmuje przejazd autokarem, ubezpieczenie, obsługę przewodnika i wynosi:

- Członkowie PTTK + prac. GA S.A.       - 70 zł

Członkowie PTTK lub pracownicy GA  - 75 zł

Sympatycy                                              - 80 zl

Koszt transportu (dla Elzat, Automatyka) – 50 zł

Ponadto należy przewidzieć koszty: biletów wstępu,  obsługi przewodnika i pilota, taksy klimatycznej

(płatne w autokarze):

Normalne - około 45 zł

Ulgowe - około 35 zł

Zapisy tylko na podstawie wpłaty w   sekretariacie oddziału lub na konto Oddziału do dnia 19.08.2022

Plan

27.08. 2022r. (sobota)

Godz. 07:30 - Zajezdnia w Mościcach

Godz. 07:40 – wyjazd z Tarnowa (stacja BP ul. Pułaskiego )

godz.09:30 – 12:00 - spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie wystawy zegarów w Muzeum Przypkowskich

godz.12:00 – 14:00 spacer po Jędrzejowie i zwiedzanie Archiopactwa.

godz.14:30 – 18:00 przejazd do Młodzawy Małej i zwiedzanie prywatnego ogrodu botanicznego „Ogród na Rozstajach"

ok. godz. 19:00 – powrót do Tarnowa

Program, kolejność oraz godziny zwiedzania mogą ulec zmianie.