Rohacze

Uwaga: Do dnia 1 lipca (włącznie) zgłoszenia tylko w Biurze Oddziału

Ponieważ od 5 do 9 lipca  Biuro Oddziału będzie zamknięte,
zgłoszenia w sprawie tej wycieczki w tych dniach będzie przyjmowała
kol. Urszula Kocik w godz. 12.oo do 14.oo

Nr tel.   729 963 899

Koło Nr 1 Spółki organizuje 9 lipca wycieczkę w Tatry Słowackie
Wyjazd z Tarnowa z ul. Pułaskiego koło BP o godz. 5.00 i o 5.10 z Mościc
do Zuberca-Zwierowki.
Ok. godz. 9.30 indywidualne wyjście w góry.
Odjazd z parkingu ok. godz. 19.00 (dokładna godzina odjazdu podana zostanie na miejscu!)
Przyjazd do Tarnowa ok. godz. 23.59

Koszt wyjazdu obejmuje przejazd autokarem, ubezpieczenie, koszty organizacyjne i wynosi:
Członkowie PTTK, prac. GA – 70 zł
Członkowie PTTK lub prac. GA – 75 zł
Sympatycy   -  80 zł

transport: - 65 zł dla pracowników Automatyki i Elzatu

Przypominamy: po szlakach tatrzańskich każdy chodzi indywidualnie (kierunek zgłasza sie kierownikowi wycieczki)

Propozycje tras: kliknąć w zakładkę  "więcej"

1.  Zwierowka – żółty szlak Salatyński żleb – Szpital Partyzancki – Zwierowka   Ok. 2,5 godz.
2.  Zwierowka – czerwony szlak Dolina Rohacka – żółty szlak Bańkowska Przełęcz – czerwony szlak Spalona Kopa – Salatyn – Brestowa – niebieski szlak Zwierowka.
Ok. 9 godz. - w przeciwnym kierunku 10 godz.
3.  Zwierowka – niebieski szlak  Brestowa –Zwierówka. Ok. 6 godz.
4.  Zwierówka – żółty szlak Latana Dolina – Zabrat – zielony szlak Tatliakowa chata – czerwony szlak Rohacka Dolina – Zwierowka.
Ok. 5 godz.
5.  Zwierowka – czerwony szlak Rohacka Dolina – Tatliakowa chata – niebieski szlak Smutna Dolina – Smutna Przełęcz – czerwony szlak Trzy Kopce – Hruba Kopa – Banikówka – żółty szlak Rohacka Dolina – czerwony szlak Zwierowka.
Ok. 10 godz.
6.  Zwierowka – czerwony szlak Rohacka Dolina – Tatliakowa chata – zielony szlak Zabrat – żółty szlak Rakoń – niebieski szlak Wołowiec – czerwony szlak Rohacze – Smutna Przełęcz – niebieski szlak Smutna Dolina – Rohacka Dolina – czerwony szlak Zwierowka.  Ok. 10 godz.
7.  Zwierowka – zielony szlak Przełęcz pod Osobitą – Zuberec.  Ok. 4 godz.

zdjęcia: F. Prokuski