Koło Nr 1 SPÓŁKI   organizuje

ZWIEDZANIE WAWELU

w dniu 16 listopada 2019 r.

UWAGA.  ZAPISY  TYLKO NA LISTĘ REZERWOWĄ !!!!!

Wyjazd z Tarnowa ze stacji BP na ul. Pułaskiego o 8.00, z Mościc 8.10.

Ok. 9,30 spotkanie z przewodnikiem. Od godz. 10,20 zwiedzamy w dwóch grupach Wawel, w tym: Reprezentacyjne Komnaty Królewskie, Skarbiec Koronny i Zbrojownię oraz unikatową wystawę

Porcelana miśnieńska w zbiorach Zamku Królewskiego na Wawelu .

W zależności od wygospodarowanego czasu, po zwiedzeniu Wawelu zaglądniemy

do kościóła oo. Bernardynów znajdującego się obok Wawelu.

Powrót do Tarnowa ok. godz. 19.

Koszt wycieczki obejmuje przejazd autokarem, ubezpieczenie, obsługę przewodnicką po Wawelu oraz audio guide i wynosi:

Członkowie PTTK     - 40

Sympatycy PTTK      - 45 zł

Informujemy, iż w cenie wycieczki nie ma kosztów zwiedzania tych tras, ponieważ Zarząd Wawelu wprowadził  w listopadzie darmowe bilety na te dwie ekspozycje.

Pracownicy spółek ponoszący koszty transportu odpowiednio: 18 lub 23 zł.

Zapisy w Sekretariacie PTTK ul. Kwiatkowskiego 18.

Przypominamy, iż pierwszeństwo w zapisach do 25 października mają członkowie naszego Oddziału PTTK-Azoty oraz pracownicy i emeryci Grupy Azoty oraz azotowych spółek. Opłaty po telefonicznym zapisie należy wnosić najpóźniej do 5 dni. (Z LISTY GŁÓWNEJ DO 30 PAŹDZIERNIKA)

Osoby spoza tej grupy zgłaszające swój akces w wycieczce w ciągu tego tygodnia, będą zapisywane na listę rezerwową, a potem w miarę wolnych miejsc umieszczane na liście głównej

GŁÓWNYM SPONSOREM ODDZIAŁU JEST GRUPA AZOTY S.A.