Koło nr 1 Spółki (PTTK-Azoty) wraz z Kołem Hulaj Dusza (PTTK-Tarnów) organizuje coroczny kulig

16 – 17 luty 2019 r.

WĘGIERSKIEJ GÓRCE (ŻYWIECKIE)

W sobotę 16 lutego wyjazd z Tarnowa z przystanku na ul. Pułaskiego obok stacji BP o godz. 8.00 do Żywca. Zwiedzanie z przewodnikiem zabytków Żywca. Przejazd do Węgierskiej Górki – zakwaterowanie. Ok. godz. 14 wyjazd na kulig z ogniskiem. Powrót do Ośrodka. O godz. 18 obiadokolacja. Od godz. 20 zabawa karnawałowa przebierańców (przebranie obowiązkowe!!!).

W niedzielę 17 lutego śniadanie o godz. 8. O godz. 9.30 wyjazd do Międzybrodzia Żywieckiego – wyjazd na Górę Żar (jeśli będzie ładna pogoda). Potem przejazd do Ślemienia – zwiedzanie skansenu budownictwa drewnianego. Powrót do Tarnowa ok. godz. 19.

Koszt wyjazdu obejmuje przejazd autokarem, nocleg, obiadokolację, śniadanie, uroczystą kolację, kiełbaski na ognisko, koszt przewodników, ubezpieczenie, kulig i wynosi: 220 zł.  (pracownicy Spółek pokrywających koszty transportu - 180 zł)

Uwaga. W koszt wycieczki wliczona jest zwyczajowa ulga dla członków PTTK

Dodatkowo należy przewidzieć koszt biletów wstępu ok. 25 zł.

Zapisy wraz z wpłatą w Sekretariacie Oddziału PTTK GRUPA AZOTY lub na konto Oddziału.

Zgłoszenia mogą być telefoniczne, ale wpłata ma wpłynąć w ciągu 3 dni .

Dla koła nr 1 – 25 miejsc

Dla koła Hulaj Dusza – 25 miejsc.

Wycieczka tylko dla członków PTTK! (wg nowej ustawy)